Pražení Pražané

7. června 2018 v 20:42 | -A- |  Úvahy
Jsem přesvědčená, že každý z vás měl alespoň jednou možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak funguje vír velkoměsta po pražsku.
Měli jste ale tu čest s každodenními nástrahami "velkoměsta"?!
Třeba přecpané tramvaje, kde vám madam, dobrý den prsa ven,servíruje svůj více než odhalený dekolt přímo pod nos nebo důkladný pěstitel podpažního pralesa dráždí čichové buňky tak, že by vás pravděpodobně probral i z komatózního stavu.
Chodníky vyzdobené šrapnely - exkrementy domestikovaných zvířecích společníků, jejichž páníčci nedbají místní vyhlášky, respektive dbají na to, aby si i ostatní pěší donesli do svých příbytků na obuvi vzorek jejich mazlíků.
Zpestřit zdejší pobyt dokážou i záhadná stvoření okupující podzemku, nebo třeba početní turisté, válcující domorodce a lačnící se s urputností sobě vlastní nabažit místními požitky.
Opomenout bych neměla ani na družící se teenagery a pseudo nebo postpubescenty, kteří zapomněli, že z té mimořádně náročné životní etapy již vystárli a kteří si užívají život plnými doušky, přičemž to dávají na vědomí všem a všemu, vybavení města nevyjímaje.

… a mnohem více můžete očekávat v deníčku průměrného Pražana.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama