Nákupy

21. června 2018 v 15:46 | -A- |  Dvojčata aneb dvojí radost
Banální činnost, kterou každý z nás absolvuje i několikrát týdně. Poklidné či stresující mapování regálů s myšlenkou, zda je doma čím se nasytit nebo důstojně utřít záď. Zkusili jste ale někdy takový běžný nákup absolvovat se dvěma reaktivními rarachy, kteří mají nutkavou potřebu hmatem testovat vše, na co dosáhnou?
Tímto se obyčejný nákup rázem mění v neobyčejné martyrium.
První posměšné reakce spolunakupujících zaznamenáte hned po příchodu do hypermarketu, ke kterému neodmyslitelně patří vyhraněná scénka při volbě nákupního vozítka - drátěný vozík versus vylepšená verze v podobě víceúčelového těžkotonážního autíčka, do kterého se kromě pasažérů prakticky nevejde ani polovina zamýšleného nákupu. Vlastně ještě oceníte, že ho pasažéři po projetí turniketu samou nudou bezprostředně opustí.
Dalším bonusem jsou i regály s hračkami, které každý z nich musí řádně prozkoumat, změnit aranžmá dle vlastní invence a toto dílo opustit jak jinak než s obligátní scénkou. Ano, tušíte správně, další etuda probíhá u pečiva. Cukrářské a pekařské výrobky totiž navíc vybízí k okamžité degustaci. Pokud jste ve střehu, tak stihnou ohmatat pár kousků zkraje a začnou pojídat pouze jeden úlovek, v opačném případě proběhne ochutnávka vícera vzorků.
Sladkosti a nápoje - další náročná disciplína, u které strávíte četné chvíle při výběru té správné láhve nebo preferované značky.
Závěrečné defilé lze očekávat u nedobrovolného loučení s milou paní pokladní, která díky jejich osobitému šarmu neodolala a bezelstně navázala dialog.
Z nákupu o deseti položkách je rázem vyčerpávající akce na dvě hodiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama