Záchod

16. května 2018 v 20:25 | -A- |  Úvahy

Rozlišuji dva typy lidí ti kdo si na tlačení exkrementu dávají opravdu záležet a jsou schopni na svém trůnu kralovat i desítky minut, a ti kdo svůj výtvor vytlačí bez jakéhokoliv uvážení nad tím, jak dokonalá svatyně záchod je.
Osobně patřím mezi ty, kdo tuto místnost využívají k řešení závažných filozofických otázek a zvratů svého života. Vsadím se, že záchod se zasloužil o spoustu vynálezů. Co my víme kde Mark Zuckerberg
vymyslel facebook , nebo kde Albert Einstein vymyslel speciální teorii relativity a kde Sephen King dostává nápady na tak dokonalé knihy.
Toalety existují od 25. století před naším letopočtem, kdy lidé z oblasti Harappa měli
v každém domě vodní toalety spojené s kanalizací.

Takové prevéty, neboli výsernice, byly dle mého také geniální. Za první splachovací záchod se ale zasloužil John Haringhton v roce 1596.
Já jsem na záchodě vymyslela spoustu věcí, od domácích úkolů, dárků k Vánocům, luštění křížovek z časopisu, až po má vrcholová literární díla a rozhodnutí, která ovlivňují můj život.
Určitě lidé postižení stresovými nemoci, nevrlostí a neschopností si udělat ve svém životě pořádek, by po pár dlouhých a seriozních sezení na prkýnku, jehož součástí je trubka, která vede bůh ví kam, byli ze svých zmatků a nepokojů v sobě samých zcela vyléčeni.
Doporučuji také navštívit muzeum nočníků a toalet, kde najdete exponáty od 15. století až do současnosti. Najdete zde až 2000 ukázek.
Tímto jsem vám chtěla dát radu. Svého odtokového trůnu na exkrementy si važte a snažte se ho zahrnovat láskou v podobě zatínání svalů, o kterých jste ani nevěděli, na jeho hrdé konstrukci, protože boží mlýny melou a vše se vám vrátí v podobě duševní vyrovnanosti a kreativnosti ducha.

-A-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama